Hlavní menu

Menu sekce Speleo.cz

Levý sloupec

Nová služba - chat

4.6.2007 | P. Polák | WWW stránky ČSS

Dnešním dnem byla zprovozněna nová služba - chat. Bylo tak učiněno částečně na Vaši žádost a částečně z nutnosti přesunou diskuze, které neměli nic společného s tématem článku, pod kterým se vedly. Komentáře, které byly skutečně k tématu, se rychle utápěly ve frontě "off topic" zpráv, čímž došlo k faktickému znehodnocení celé diskuze a částečně i článku autora, který si z jeho tvorbou dal určitě nemalou práci. "Hospodské řeči" nyní můžete probírat právě na chatu, "off topic" komentáře pod články budou okamžitě odstraněny. Link na chat najdete v levém společném menu v bloku Služby.
K vlastnostem chatu: aby se příliš nevytěžoval server, zprávy se neobnovují automaticky. K obnovení dojde až při stisknutí tlačítka "obnovit". Povinně se vyplňuje jméno, které nemusí vyplňovat přihlášení uživatelé (tedy pouze registrovaní členové ČSS). U neregistrovaných uživatelů bude zobrazena IP adresa a doména. Tyto údaje jsou uloženy v databázi a mohou být použity k identifikaci neukázněných uživatelů a případnému zařazení do "banlistu" (seznamu uživatelů, kterým je služba zablokována). Povinné je uvedení diskuzního tématu. Buď lze vybrat z existujícího tématu nebo uvést nové. Příspěvky jsou za sebe řazeny v časové posloupnosti jak byly vloženy, takže časem v nich vznikne celkem slušný chaos. Kliknutím na téma v hlavičce příspěvku do jde k vyfiltrování všech příspěvků daného tématu. Nepovinný udaj "komu" umožní veřejně určit příspěvek jinému uživateli (v nabídce jsou uvedeni pouze diskutující uživatelé). Do pole text vepisujte obsah příspěvku, který je taktéž povinný. Textově vyjádření smajlici se automaticky tranformují do jejich grafické podoby. Podporovaný seznam najdete pod odkazem "vzory". Vše je odesláno po stisknutí tlačítka "šmitec". Příspěvky nejsou "věčné". Postupně se budou odmazávat od nejstarších. Počet příspěvků je zatím nastaven na 500.

Kolik je dvakrát dva? (ochrana proti spamu):

Vložit komentář
Jméno:  (přihlášení uživatelé vyplňovat nemusí; vaše IP nebude zobrazena, pokud jste přihlášeni)
E-mail:
Komentář:
   
 Martin C   (IP proxy: 81.92.147.132 - 81.92.147.132)26.08.2007, 11:19
DOBRY DEN,MAM ZAJEM O SPELEOLOGII,TIM TO HLEDAM RADU NA KOHO SE OBRATIT??JMENUJI SE MARTIN C A JSEM POVOLANIM HASIC POTAPEC A LEZEC A JSEM Z PARDUBIC...PREDEM DIK ZA JAKOUKOLIV RADU))muj E-mail: www.Mcaslavka@seznam.cz
 j.e.s.k.y.n.a.r   (IP proxy: 212.96.178.83 - 212.96.178.83)09.06.2007, 20:36
to je super
Technický kontakt: admin (zavináč) speleo (tečka) cz
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!