Hlavní menu

Menu sekce Speleo.cz

Levý sloupec

Kam ve Slavkově

23.3.2007 | V. Vlčková | Ostatní

Vážení přátelé! Vzhledem k tomu, že zde máme již jaro, je čas začít plánovat výlety. K této příležitosti jsme pro Vás připravili velmi atraktivní nabídku, kterou Vám zasíláme v příloze! S přátelským pozdravem a na Vaši návštěvu se bude těšit Jana Pospíchalová Historické muzeum ve Slavkově u Brna E-mail: pospichalova@zamek-slavkov.cz (Pozvánku dostáváte e-mailem, přesahuje přípustné rozměry přílohy. Veronika)


Kolik je dvakrát dva? (ochrana proti spamu):

Vložit komentář
Jméno:  (přihlášení uživatelé vyplňovat nemusí; vaše IP nebude zobrazena, pokud jste přihlášeni)
E-mail:
Komentář:
   
 honza27.03.2007, 00:12
ahoj jedete s námi také závodit? mě to moc hluboce nadchlo
http://www.steel.sambar.cz
 Karel Kocourek23.03.2007, 22:09
Stejná informace včetně přílohy se distribuovala na kontaktní adresy členů ČSS. Z následných reakcí jsem vyrozuměl, že zřejmě část adresátů tenhle příspěvek považovala za spam a ohradila se. Kolega Martin Majer následně odepsal, že mu takový obsah příspěvků nevadí a že je dál chce dostávat. Myslím si víceméně to samé. Využívám tohoto prostoru místo e-mailu, protože tady kdo chce, to číst nemusí, a nechci obtěžovat adresáty kontaktního seznamu.

Předpokládám, že Veronika již nyní odlišuje naprosto evidentní tvrdý spam a příspěvky, které mohou splňovat jeho určité znaky, ale na které straně hranice leží, je individuální názor příjemců. Někomu můžou připadat zprávy od Compaňeras y Compaňeros z Kuby (které tvoří podstatnou část informací ze Sekretariátu) stejně zcestné, jako zájezdy Historického muzea Slavkov.
Jenom jsem chtěl navrhnout, jestli, pokud by bylo stížností na spamy víc, nesestavit několik tematicky odlišných kontaktních seznamů (úřední dokumenty, oznámení ZOček o konání akcí, periodika spřátelených organizací etc.) a umožnit členům registrovat se do některých z nich dle vlastního výběru.
Technický kontakt: admin (zavináč) speleo (tečka) cz
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!