Hlavní menu

Menu sekce ČSS

Levý sloupec

Rubrika "Předsednictvo a sekretariát"

 

První | << | 1 | >> | Poslední (2)

Článek

Zájmová území v Moravském krasu

V současné době probíhá jednání jednotlivých ZO s pověřenými zástupci předsednictva ČSS o další podobě zachování zájmových území v Moravském krasu. Myšlenka dále obhajovat zájmová území, parcelování, ohraničení a rozčlenění zájmových oblastí, je myslím totalitním přežitkem. V této době, kdy všichni máme možnost vytvořit nový funkční systém, je třeba přemýšlet. Přemýšlet uvážlivě a nadčasově. Myslím, že pomyslné hranice je třeba zrušit a ponechat kras jako volnou arénu, kde si každý jednotlivec či ZO vybere na jakém to problému chce vlastně pracovat či participovat. Myslím, že pak může vedle sebe existovat poměrně velké množství skupin bez případných ataků zasahování do jednotlivých individuálních území krasu.

Sborník Speleofórum 2006 v prodeji

Nový sborník Speleofórum 2006 je k dostání za 150,- Kč na sekretariátu ČSS v Praze, v omezeném počtu pak v Cavex clubu v Brně, v pasáži na Dominikánské.


Sekretariát dočasně mimo provoz

Od 1.5. do 12.5. bude sekretariát mimo provoz z důvodu dovolené.

Článek

Speleofórum se blíží!

Již za několik dnů, v pátek 21.dubna se opět setkáme na tradičním Speleofóru, dnes nejvýznamnějším setkání jeskyňářů v ČR.

Aktuality z MŽP

Na www.env.cz najdete podrobnosti ke grantům na příští rok, tak zvažujte a hlašte se!!!! Veronika

Změna na postu sekretářky ČSS

Ode dne 2.5. došlo ke změně na postu sektetářky ČSS. Novou sekretářkou je Veronika Kopecká. Z technických důvodů bude sekretariát příštích 14 dnů uzavřen. Plně funkční bude opět v pondělí 23.5.

Sekretariát

1) Dnes 27.4. bude sekretariát otevřen od 9:00 do 12:00
2) Žádám všechny ZO které již poslaly příspěvky na rok 2005 a nedošly jim nové průkazky ať se ozvou na sekretariát. Mám výpisy z účtu na kterých jsou různé částky, ale napoznám z nich jaká ZO a za koho a kdy zaplatila
3) V pátek 29.4. bude sekretariát uzavřen!!

Honza Albrecht

Sekretariát

Honza Albrecht vzkazuje, že zítra tj. 21.04.2005 bude sekretariát uzavřen.

Sekretariát

V době od 3.4.2005 do 11.4.2005 bude sekretariát uzavřen.

ČSS našla nového sekretáře

Na základě ústních pohovorů předsednictvo rozhodlo, že se novým sekretářem ČSS stane od 1.1.2005 Jan Albrecht (ZO 5-07).

První | << | 1 | >> | Poslední (2)

Technický kontakt: admin (zavináč) speleo (tečka) cz
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!