Hlavní menu

Menu sekce Speleo.cz

Levý sloupec

Co dál se Speleo.CZ?

15.5.2006 | P. Polák | WWW stránky ČSS

Reaguji tímto na vznik nového nezávislého webu, Speloweb.CZ, který jistě bude přínosem pro současnou speleologickou scénu, a který díky své nezávislosti a jeho nadšeným tvůrcům se může brzy těšit popularitě.
Co však dál se Speleo.CZ? Speleo.CZ je internetový speleologický portál provozovaný Českou speleologickou společností. Obsahuje nejen stránky ČSS, ale i stejnojmenný elektronický časopis zabývající se jak jinak než speleologickou problematikou. Jeho vývoj se však v určité fázi zastavil, a tak do původně veřejného časopisu zatím mohou přispívat jen členové ČSS. Stránky ČSS již prošli od svého vzniku dlouhým vývojem. Vždyť letos to je 10 let (pokud se mýlím, opravte mě:-), co máte možnost sledovat dění v ČSS na internetu. Jejich současná podoba - Speleo.CZ - tu je a bude i nadále. Kromě prezentace ČSS v brzké době chceme všem zájemcům o speleologii zpřístupnit také možnost publikování v elektronickém časopise a tím se více zapojit do tvorby obsahu tohoto portálu. První vlaštovkou je nynější zprovoznění komentářů vložených příspěvků. Vyvíjejí se dále i aplikace jako Digitální speleologický archiv nebo Knihovna ČSS. Věřím, že i v budoucnu zde budete nacházet stále hodnotné informace a současně vítám jakýkoliv námět nebo pomocnou ruku mající zájem se podílet na tvorbě tohoto webu. Vždyť jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

Kolik je dvakrát dva? (ochrana proti spamu):

Vložit komentář
Jméno:  (přihlášení uživatelé vyplňovat nemusí; vaše IP nebude zobrazena, pokud jste přihlášeni)
E-mail:
Komentář:
   
 Max05.08.2006, 12:53
Nevím jestli je to on, ale s tímhle jménem je to velká šance:

Ing. Ratmír Ouhrabka
tel. 602 331 863

majitel firmy
TELERO
Bolevecká 93
109 00 Praha-Horní Měcholupy

Telefon: +420 271 961 906
E-mail: telero@telero.cz
WWW: http://www.telero.cz

 Milan Ouhrabka15.05.2006, 21:34
Hledam Ratmira Ouhrabku, jsem s nim pravdepodobne pribuzny. Pochazim z Druztove u Plzne a poslednich 37 let ziji v Jizni Africe. Zna nekdo Ratmira a muze me pomoci?
Technický kontakt: admin (zavináč) speleo (tečka) cz
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!